?> Stoliki kawowe loft oraz ławy industrialne - Meble Woodwarm sklep
  • +48 504 218 316
  • meblewoodwarm@gmail.com

Stoliki kawowe

Stoliki kawowe

W ofercie sklepu woodwarm.pl posiadamy minimalistyczne stoliki kawowe loft oraz ławy industrialne, które są nieodłącznym elementem wyposażenia każdego salonu lub pokoju dziennego urządzonego w stylu loftowym i nowoczesnym.

Stolik kawowy loftowy – czym się wyróżnia
Stolik kawowy loft jest jednym z najbardziej praktycznych i funkcjonalnych mebli znajdujących się w salonie bądź przedpokoju, który jednocześnie podkreśla nieco surowy, lecz elegancki charakter stylu industrialnego. Wiemy, że osiągnięcie całkowitego minimalizmu we wnętrzach nie należy do najłatwiejszych, dlatego każda nasza ława loft wyróżnia się prostą, ciekawą formą, która doskonale wkomponuje się w wystrój domu lub mieszkania.

Praktyczny kształt to nie jedyna zaleta naszych stolików industrialnych. Wszystkie meble wykonujemy z surowców najwyższej jakości – z połączenia drewna z metalem, dzięki czemu mogą być użytkowane przez wiele lat. Dębowy blat utrzymany w kolorze drewna zachwyca zarówno swoim pięknym wyglądem, jak i niebywałą trwałością, a pozbawiona nadmiernego skomplikowania konstrukcja nadaje wyjątkowego charakteru, który dodatkowo podkreśla klimat pomieszczenia. Zestawienie drewnianej ławy z kolorową podstawą tworzy unikatową całość.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.