?> Konsole Woodwarm - Meble industrialne i loftowe do mieszkania
  • +48 504 218 316
  • meblewoodwarm@gmail.com

Konsole

Konsole

W Woodwarm oferujemy meble loftowe wykonane z dbałością o szczegóły, wyprodukowane z najlepszych jakościowo materiałów. Każda konsola drewniana znajdująca się w asortymencie naszego sklepu to synonim minimalizmu i nowoczesności.

Konsola loftowa – czym się wyróżnia?
Mimo, że konsole to meble pomocnicze, które nie pełnią określonej funkcji w przestrzeni mieszkalnej, dzięki swojej uniwersalności nadadzą się do sypialni, pokoju dziennego bądź salonu zaaranżowanego w stylu nowoczesnym, industrialnym, skandynawskim czy klasycznym.

Każda nasza konsola loft została wykonana z precyzją, po to by zachwycać estetycznym, pięknym wyglądem oraz prostym, designerskim kształtem. Minimalistyczna forma mebla wpływa znacząco na jego funkcjonalność. Nasze konsole mogą zastąpić niewielkie stoliki, szafki, toaletki, biurka lub regały, stając się dodatkowym, niezbędnym elementem wystroju domu.

Podczas produkcji umeblowania używamy jedynie sprawdzonych surowców, po to by nasi Klienci mogli cieszyć się trwałym i solidnym wyposażeniem przez długie lata.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.